TBP01P1-508-24BE
TBP01P1-508-24BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP01P1-508-24BE
מק"ט מוצר של DigiKey
102-6405-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP01P1-508-24BE
תיאור
TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ) 180° תלוי חופשי (בשורה)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TBP01P1-508-24BE דגמים
קטגוריה
מתח - UL
300 V
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
‎12-28 AWG‎
סדרה
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
2.5 ממ"ר
אריזה
תיבה
צבע
כחול
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג
תקע, שקעי נקבה
גימור חיבור מגע
ניקל
מספר המיקומים
24
מאפיינים
סגרי אחיזה (צד ללא חיווט)
מיקומים לרמה
24
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר הרמות
1
גודל בורג
M3
פסיעה
0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ)
מומנט - בורג
‎0.5Nm (4.4Lb-In)‎
כניסת חוט התקע
180°
אורך חישוף החוט
7 מ"מ
תצורת הסיומת
בורג - מלחץ כלוב מתרומם
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
חומר הבית
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
זרם - IEC
20A
גובה הבידוד
מתח - IEC
320 V
מספר מוצר בסיס
זרם - UL
16 A