TBP01R1-508-24BE
מק"ט מוצר של DigiKey
102-6421-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP01R1-508-24BE
תיאור
TERM BLOCK HDR 24POS 5.08MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TBP01R1-508-24BE דגמים
קטגוריה
זרם - IEC
20A
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מתח - IEC
320 V
סדרה
זרם - UL
16 A
אריזה
תיבה
מתח - UL
300 V
סטטוס החלק
פעיל
צבע
כחול
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C