TBP02P1-381-06BE
TBP02P1-381-06BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02P1-381-06BE
מק"ט מוצר של DigiKey
102-6472-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP02P1-381-06BE
תיאור
TERM BLOCK PLUG 6POS 3.81MM
תיאור מפורט
6 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ) 180° תלוי חופשי (בשורה)
מודלים EDA/CAD
TBP02P1-381-06BE דגמים
קטגוריה
מתח - UL
300 V
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
‎16-28 AWG‎
סדרה
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
1.5 ממ"ר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג
תקע, שקעי נקבה
גימור חיבור מגע
ניקל
מספר המיקומים
6
מאפיינים
מוביל חריץ (Groove)
מיקומים לרמה
6
1
גודל בורג
M2
פסיעה
0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
מומנט - בורג
‎0.2Nm (1.7Lb-In)‎
כניסת חוט התקע
180°
אורך חישוף החוט
7 מ"מ
תצורת הסיומת
בורג - קפיץ עלה, מגן חוטים
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
זרם - IEC
7A
גובה הבידוד
מתח - IEC
250 V
מספר מוצר בסיס
זרם - UL
8 A