TBP02R2-381-04BE
מק"ט מוצר של DigiKey
102-6494-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP02R2-381-04BE
תיאור
TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM
תיאור מפורט
4 בלוק הדקים עם מיקום ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים) 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ) אנכי חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TBP02R2-381-04BE דגמים
קטגוריה
מתח - IEC
250 V
זרם - UL
8 A
סדרה
מתח - UL
300 V
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים)
גימור חיבור מגע
בדיל
מספר המיקומים
4
מאפיינים
מוביל חריץ (Notch)
מיקומים לרמה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר הרמות
1
חומר מגע
סגסוגת נחושת
פסיעה
0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
חומר הבית
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
כיוון פס פינים
אנכי
אורך זנב המגע
תצורת הסיומת
לחם (Solder)
גובה הבידוד
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר מוצר בסיס
זרם - IEC
7A