TBP02R2-381-02BE
מק"ט מוצר של DigiKey
102-6492-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP02R2-381-02BE
תיאור
TERM BLOCK HDR 2POS 3.81MM
תיאור מפורט
2 בלוק הדקים עם מיקום ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים) 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ) אנכי חור מעבר
מודלים EDA/CAD
TBP02R2-381-02BE דגמים
קטגוריה
מתח - IEC
250 V
זרם - UL
8 A
סדרה
מתח - UL
300 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים)
גימור חיבור מגע
בדיל
מספר המיקומים
2
מאפיינים
מוביל חריץ (Notch)
מיקומים לרמה
2
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
כיוון פס פינים
אנכי
אורך זנב המגע
תצורת הסיומת
לחם (Solder)
גובה הבידוד
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר מוצר בסיס
זרם - IEC
7A