UJ20-C-V-C-1-SMT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-UJ20-C-V-C-1-SMT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-UJ20-C-V-C-1-SMT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UJ20-C-V-C-1-SMT-TR
תיאור
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 2.0 שקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, חור מעבר
מודלים EDA/CAD
UJ20-C-V-C-1-SMT-TR דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 5A
מתח - נומינלי
20VDC