UJ20-C-V-C-2-SMT-TR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Same Sky (Formerly CUI Devices)
קיים במלאי: 12,269
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 11,460
גיליון נתונים
USB-C‏ (USB Type-C) USB 2.0 שקע מחבר 24 (16 + 8 דמה) Position חור מעבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
UJ20-C-V-C-2-SMT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-UJ20-C-V-C-2-SMT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-UJ20-C-V-C-2-SMT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UJ20-C-V-C-2-SMT-TR
תיאור
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C PCB
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UJ20-C-V-C-2-SMT-TR דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 5A
מתח - נומינלי
20VDC