UJ20-C-V-G-SMT-P16-TR-66
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-UJ20-C-V-G-SMT-P16-TR-66TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-UJ20-C-V-G-SMT-P16-TR-66CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2223-UJ20-C-V-G-SMT-P16-TR-66DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UJ20-C-V-G-SMT-P16-TR-66
תיאור
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 2.0 שקע מחבר 24 (16 + 8 דמה) Position הרכבה משטחית, חור מעבר
מודלים EDA/CAD
UJ20-C-V-G-SMT-P16-TR-66 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מאפיינים
עובי גימור 3.0‏ מיקרו-אינץ'
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
הגנת חדירות
חסין מים - IPX6
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 3A
סוג מחבר
USB-C‏ (USB Type-C)
מתח - נומינלי
20VDC