CIGT201206EH1R0MNE אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Samsung Electro-Mechanics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מומלצי MFR
Samsung Electro-Mechanics
קיים במלאי: 47,681
גיליון נתונים
1 µH מסוכך ציפוי דק משרן 1.8 A ‎110mOhm מקס' 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CIGT201206EH1R0MNE
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-6885-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-6885-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CIGT201206EH1R0MNE
תיאור
FIXED IND 1UH 1.8A 110 MOHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CIGT201206EH1R0MNE דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
2.4A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎110mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
ציפוי דק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
השראות
מארז ההתקן של הספק
טולרנס
±20%