CL21X107MSYNNWE
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-CL21X107MSYNNWETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-CL21X107MSYNNWECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-CL21X107MSYNNWEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL21X107MSYNNWE
תיאור
0805 100UF X6S 2.5V 20%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF ±20% 2.5V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0805 (2012 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
טולרנס
±20%