UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
612-UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
612-UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
612-UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR
תיאור
CONN RCPT 10POS 2.00MM SMD SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 חיבורים שקע, שקעי להבים נקבה מחבר לחם (Solder) 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ) הרכבה משטחית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
Samtec Inc.
מאפיינים
רתק הלחמה
סדרה
צבע
שחור
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע
זהב
סוג מחבר
שקע, שקעי להבים נקבה
עובי גימור מגע
10.0 מיקרו-אינץ' (0.25 מיקרומטר)
מספר המיקומים
10
ערך נקוב של המתח
650 V
פסיעה
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
חומר - בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C