109BF24HC2 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Sanyo Denki America Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מאוורר מפוח 24VDC מרובע/מעוגל - אורך 120 מ"מ ×‏ גובה 120 מ"מ כדור ‎27.5 CFM‎‏ (0.770 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Summary of SanAce Cooling Systems
SanAce Server Cooling Fans
109BF24HC2
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-2037-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
109BF24HC2
תיאור
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
רעש
52.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
7.2 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
3 מוליכי חוט
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
גודל / מידה
מרובע/מעוגל - אורך 120 מ"מ ×‏ גובה 120 מ"מ
משקל
‎0.604 lb (273.97 g)‎
רוחב
דירוג זרם (אמפר)
0.300A
זרימת אוויר
‎27.5 CFM‎‏ (0.770 מ"ק/דקה)
תחום מתח
20.4 ~ 27.6VDC
לחץ סטטי
0.704‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 175.4‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C