9BFB24P2H003
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-1373-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9BFB24P2H003
תיאור
FAN BLOWER 120X32MM 24VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מפוח 24VDC מרובע/מעוגל - אורך 120 מ"מ ×‏ גובה 120 מ"מ כדור ‎56.5 CFM‎‏ (1.58 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
9BFB24P2H003 דגמים
קטגוריה
רעש
62.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
26.4 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
4 מוליכים חוטיים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע/מעוגל - אורך 120 מ"מ ×‏ גובה 120 מ"מ
משקל
‎0.75 lb (340.19 g)‎
רוחב
32.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.10A
זרימת אוויר
‎56.5 CFM‎‏ (1.58 מ"ק/דקה)
תחום מתח
21.6 ~ 26.4VDC
לחץ סטטי
5.020‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 1250.0‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C