109BM12HC2-1
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-1037-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
109BM12HC2-1
תיאור
FAN BLOWER 97.2X33MM 12VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר מפוח 12VDC מלבני/מעוגל - אורך 97.2 מ"מ × גובה 94.4 מ"מ כדור ‎25.1 CFM‎‏ (0.703 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
מודלים EDA/CAD
109BM12HC2-1 דגמים
קטגוריה
רעש
48.5dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
4.8 W
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
גודל / מידה
מלבני/מעוגל - אורך 97.2 מ"מ × גובה 94.4 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.400A
זרימת אוויר
‎25.1 CFM‎‏ (0.703 מ"ק/דקה)
תחום מתח
7 ~ 13.8VDC
לחץ סטטי
0.819‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 204.0‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C