9BMB12G201
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-1375-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9BMB12G201
תיאור
FAN BLOWER 97.1X33MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מפוח 12VDC מלבני/מעוגל - אורך 97.1 מ"מ × גובה 95 מ"מ כדור ‎47.3 CFM‎‏ (1.32 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
9BMB12G201 דגמים
קטגוריה
רעש
61.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
21.6 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
3 מוליכי חוט
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מלבני/מעוגל - אורך 97.1 מ"מ × גובה 95 מ"מ
משקל
‎0.419 lb (190.06 g)‎
רוחב
33.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.80A
זרימת אוויר
‎47.3 CFM‎‏ (1.32 מ"ק/דקה)
תחום מתח
7 ~ 13.8VDC
לחץ סטטי
3.052‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 760.0‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C