9TD12P6G001
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-9TD12P6G001-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9TD12P6G001
תיאור
FAN IMP MTRZD 70X20MM 12VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מאיצים ממונעים 12VDC עגול - קוטר‎ ‏70 מ"מ כדור ‎39.9 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
קטגוריה
רעש
61.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
12 W
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
4 מוליכים חוטיים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
עגול - קוטר‎ ‏70 מ"מ
משקל
‎0.199 lb (90.26 g)‎
רוחב
20.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
1.00A
זרימת אוויר
‎39.9 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10.8 ~ 13.2VDC
לחץ סטטי
2.240‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 557.9‏)
חומר - מסגרת
אלומיניום
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C