9TM24P4H01
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-2292-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9TM24P4H01
תיאור
FAN IMP MTRZD 100X25MM 24VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מאיצים ממונעים 24VDC עגול - קוטר‎ ‏100 מ"מ כדור ‎62.5 CFM‎‏ (1.75 מ"ק/דקה) 4 מוליכים חוטיים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
9TM24P4H01 דגמים
קטגוריה
רעש
60.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
10.56 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
4 מוליכים חוטיים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
גודל / מידה
עגול - קוטר‎ ‏100 מ"מ
משקל
‎0.331 lb (150.14 g)‎
רוחב
25.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.440A
זרימת אוויר
‎62.5 CFM‎‏ (1.75 מ"ק/דקה)
תחום מתח
21.6 ~ 26.4VDC
לחץ סטטי
2.250‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 560.0‏)
חומר - מסגרת
אלומיניום
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C