ATS22D62S6U
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-ATS22D62S6U-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATS22D62S6U
תיאור
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL110V-P
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אתחול-רך / עצירה הספקה 62A עומס
מודלים EDA/CAD
ATS22D62S6U דגמים
מתח - עומס
208 ~ 600V
סדרה
זרם - יציאה
62A
הספק - עומס
37285 W
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
177V ~ 660V
ממשק
RS-485, Serial
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C