LC1D65AV7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D65AV7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D65AV7
תיאור
TESYS 3P EVLK CTR 65A 30KW AC3 4
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 65 A 400VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D65AV7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
320VAC
מתח מחייב-שחרור
120VAC
מתח סליל
400VAC
זמן פעולה
26 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
65 A