ATS480D17Y
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-ATS480D17Y-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATS480D17Y
תיאור
ALTIVAR ATS480 SOFT START
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתנע מנוע 110 ~ 230VAC הספקה 17A עומס
מודלים EDA/CAD
ATS480D17Y דגמים
קטגוריה
מספר המנועים
1
יצרן
Schneider Electric
מתח - עומס
208 ~ 690V
סדרה
זרם - יציאה
17A
אריזה
תיבה
הספק - עומס
15000 W
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
110 ~ 230VAC
סוג
מודול
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סוג מנוע
מנוע AC
טמפרטורת פעולה
-15°C ~ 60°C