LC1D18BD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D18BD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D18BD
תיאור
TESYS 3P CTR 18A AC3 9KW1NO1NC24
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 18 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D18BD דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
מאפיינים
מגעי עזר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
מתח סליל
24VDC
זמן פעולה
72.45 ms
זמן שחרור
24 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
18 A