BMH0701T06A2A
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-BMH0701T06A2A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMH0701T06A2A
תיאור
MOTOR 70MM IP54 NOKEY ENC SINGLE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 8000 RPM 450W 240VAC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BMH0701T06A2A דגמים
קטגוריה
RPM
8000 RPM
יצרן
Schneider Electric
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
191.2 / 1350
סדרה
הספק - נקוב
450W
אריזה
תיבה
גודל / מידה
Square - 2.760" x 2.760" (70.10mm x 70.10mm)
סטטוס החלק
פעיל
קוטר - גל
0.430‏ אינץ' (10.92‏ מ"מ)
סוג
מנוע AC
אורך - גל ומסב
פונקציה
Servomotor, מנוע סרוו
מרווח חור הרכבה
מתח - נומינלי
240VAC