LXM32AD18M2
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LXM32AD18M2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LXM32AD18M2
תיאור
LXM32A CAN RJ45 18A RMS PEAK 1PH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סרוו AC 100 ~ 240VAC הספקה 18A 100 ~ 240V עומס
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LXM32AD18M2 דגמים
קטגוריה
מתח - עומס
100 ~ 240V
יצרן
Schneider Electric
זרם - יציאה
18A
סדרה
הספק - עומס
1.6 kW
אריזה
תיבה
מתח - הספקה
100 ~ 240VAC
סטטוס החלק
פעיל
ממשק
CAN‏, Modbus TCP‏, 485‏-RS‏
סוג
מודול
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
סוג מנוע
סרוו
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 50°C