BMH1001P01A2A
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-BMH1001P01A2A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMH1001P01A2A
תיאור
MOTOR 100MM IP54 NOKEY ENC SINGL
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 6000 RPM 1.3kW 480VAC
מודלים EDA/CAD
BMH1001P01A2A דגמים
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
439 / 3100
סדרה
הספק - נקוב
1.3kW
מתח - נומינלי
480VAC