BMH1003T02A2A
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-BMH1003T02A2A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMH1003T02A2A
תיאור
MOTOR 100MM IP54 NOKEY ENC MULTI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 6000 RPM 240VAC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BMH1003T02A2A דגמים
קטגוריה
RPM
6000 RPM
יצרן
Schneider Electric
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
793 / 5600
סדרה
הספק - נקוב
1.45kW
אריזה
תיבה
גודל / מידה
מרובע - 3.937‏ אינץ' x‏ 3.937‏ אינץ' (100.00‏ מ"מ x‏ 100.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
קוטר - גל
0.750‏ אינץ' (19.05‏ מ"מ)
סוג
מנוע AC
אורך - גל ומסב
פונקציה
Servomotor, מנוע סרוו
מרווח חור הרכבה
מתח - נומינלי
240VAC