BMH1003T31A1A
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-BMH1003T31A1A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMH1003T31A1A
תיאור
MOTOR 100MM IP65 KEY ENC SINGLE1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מנוע AC Servomotor, מנוע סרוו 6000 RPM 240VAC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BMH1003T31A1A דגמים
קטגוריה
מומנט - נומינלי (oz-in / mNm)
793 / 5600
יצרן
Schneider Electric
הספק - נקוב
1.45kW
סדרה
גודל / מידה
מרובע - 3.937‏ אינץ' x‏ 3.937‏ אינץ' (100.00‏ מ"מ x‏ 100.00‏ מ"מ)
אריזה
תיבה
קוטר - גל
0.748‏ אינץ' (19.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
אורך - גל ומסב
סוג
מנוע AC
מרווח חור הרכבה
פונקציה
Servomotor, מנוע סרוו
תצורת הסיומת
מחבר
מתח - נומינלי
240VAC