LC1D25U7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D25U7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D25U7
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 25 A 240VAC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מודלים EDA/CAD
LC1D25U7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
מתח מחייב-פעולה
204VAC
מתח מחייב-שחרור
72VAC
מתח סליל
240VAC
זמן פעולה
22 ms
זמן שחרור
19 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
25 A