LC1D32U7
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D32U7-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D32U7
תיאור
TESYS3P CTR32A AC3 15KW1NO1NC240
תיאור מפורט
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 32 A 240VAC סליל הרכבה בשלדה
מודלים EDA/CAD
LC1D32U7 דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC - מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 60°C
מתח מחייב-פעולה
204VAC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
מתח מחייב-שחרור
72VAC
מתח סליל
240VAC
זמן פעולה
19 ms
זמן שחרור
22 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
32 A