LC1D32BD אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Schneider Electric
קיים במלאי: 1
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Schneider Electric
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ממתגי-זרם (Contactor) 3PST-NO (3 FormA) 32 A 24VDC סליל הרכבה בשלדה, מסילת DIN
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D32BD
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-LC1D32BD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LC1D32BD
תיאור
TESYS3P CTR32A AC3 15KW1NO1NC 24
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LC1D32BD דגמים
קטגוריה
מתח מיתוג
690VAC, 300VDC - מקס'
יצרן
מאפיינים
מגעי עזר
סדרה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
אריזה
תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-פעולה
16.8VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה, מסילת DIN
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
מתח סליל
24VDC
זמן פעולה
72.45 ms
צורת מגע
3PST-NO (3 FormA)
זמן שחרור
24 ms
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
32 A