XB4BD912R10K
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-XB4BD912R10K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XB4BD912R10K
תיאור
POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב Cermet 1W נעל הלחמה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XB4BD912R10K דגמים
קטגוריה
הולך וצר (Taper)
לינארי
יצרן
Schneider Electric
מספר קבצים
1
סדרה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
אריזה
תיבה
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
התנגדות (Ohms)
10k
סוג מפעיל (Actuator)
עגול
הספק (Watts)
1W
קוטר מפעיל (Actuator)
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
מספר הסיבובים
1.0
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎3.228"‎‏‏ × ‎1.732"‎‏ (82.00 מ"מ ×‏ 44.00 מ"מ)‎