XB5AD912R10K
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-XB5AD912R10K-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XB5AD912R10K
תיאור
POT 10K OHM 1W CERMET LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי חור מעבר פוטנציומטר ללא סיבוב Cermet 1W פיני PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
XB5AD912R10K דגמים
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Schneider Electric
סוג כוונון
כוונון עילי
סדרה
חומר התנגדותי
Cermet
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
פיני PC
סטטוס החלק
פעיל
סוג מפעיל (Actuator)
עגול
התנגדות (Ohms)
10k
אורך מפעיל (Actuator)
1.187‏ אינץ' (30.15‏ מ"מ)
הספק (Watts)
1W
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
מתג מובנה
ללא
סוג ההרכבה
חור מעבר
הולך וצר (Taper)
לינארי
גודל - גוף
Rectangular - 1.634" x 1.181" Face (41.50mm x 30.00mm)