SD15C.TCT | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 15VWM 29VC SOD323 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 29V מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 350W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות @ תדר 75pF ב-1MHz |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C (TJ) |
ערוצים דו-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 15V (מקס') | מארז / תיבה SC-76, SOD-323 |
מתח - פריצה (מינ') 16.7V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 29V | מספר מוצר בסיס |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 12A (8/20µs) |