SD15C.TCT
מק"ט מוצר של DigiKey
SD15C.TCTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SD15C.TCTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SD15C.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SD15C.TCT
תיאור
TVS DIODE 15VWM 29VC SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
29V מלחץ12A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
350W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
75pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SC-76, SOD-323
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12A (8/20µs)