SLVU2.8.TCT
מק"ט מוצר של DigiKey
SLVU2.8.TCTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SLVU2.8.TCTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SLVU2.8.TCTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SLVU2.8.TCT
תיאור
TVS DIODE 2.8VWM 12.5VC SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12.5V מלחץ24A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
24A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
יישומים
Ethernet
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
5pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
2.8V (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
12.5V