CN024D05
מק"ט מוצר של DigiKey
CC1742-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN024D05
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) 4-SIP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CN024D05 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
3 ~ 12VDC
יצרן
מתח - עומס
0 V ~ 24 V
סדרה
זרם עומס
3.5 A
אריזה
צינור
תצורת הסיומת
פין PC
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C