CN024D24
מק"ט מוצר של DigiKey
CC1743-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN024D24
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V
מודלים EDA/CAD
CN024D24 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
15 ~ 30VDC
יצרן
מתח - עומס
0 V ~ 24 V
סדרה
זרם עומס
3.5 A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C