DC100D20
DC100D20
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DC100D20
מק"ט מוצר של DigiKey
CC1859-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DC100D20
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 20A 1-72V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DC100D20 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
1 V ~ 72 V
סדרה
זרם עומס
20 A
אריזה
בתפזורת
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
12 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C