DC100D60 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Altran Magnetics, LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
DC100D60
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2689-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DC100D60
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 60A 1-72V
מודלים EDA/CAD
DC100D60 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
1 V ~ 72 V
סדרה
זרם עומס
60 A
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
6 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C