DC500D60
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2691-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DC500D60
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 60A 1-500V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) דיסק הוקי ‏(Puck)‏
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
DC500D60 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
1 V ~ 500 V
סדרה
זרם עומס
60 A
אריזה
בתפזורת
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
13 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C