DC100D60C
DC100D60C
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
DC100D60C
מק"ט מוצר של DigiKey
CC2428-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DC100D60C
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 60A 1-72V
מודלים EDA/CAD
DC100D60C דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
1 V ~ 72 V
סדרה
זרם עומס
60 A
התנגדות מצב-מופעל (מקס')
6 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C