GNR10DHZ אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Sensata-Crydom
קיים במלאי: 102
גיליון נתונים
ישירים
Crouzet
קיים במלאי: 9
גיליון נתונים
דומים
Altran Magnetics, LLC
קיים במלאי: 17
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR10DHZ
מק"ט מוצר של DigiKey
646-1016-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GNR10DHZ
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
24 V ~ 280 V
סדרה
זרם עומס
10 A
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C