BZT52C5V1
מק"ט מוצר של DigiKey
5399-BZT52C5V1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5399-BZT52C5V1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5399-BZT52C5V1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C5V1
תיאור
DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.1 V 500 mW ±5.88% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
60 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 2 V
Digi-Reel®
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±5.88%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW