WTSC-6R3K-A11
מק"ט מוצר של DigiKey
595-WTSC-6R3K-A11-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WTSC-6R3K-A11
תיאור
SINGLE-COIL WIRELESS CHARGING CO
תיאור מפורט
1 סליל, 1 שכבה 6.3µH סלילי טעינה אלחוטית משדר ‎40mOhm מקס'
קטגוריה
השראות
6.3µH
טולרנס
±10%
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎40mOhm מקס'
דירוג זרם (אמפר)
6A
(Isat) זרם - רוויה
10A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 85°C