WTSC-6R3K-A11B
מק"ט מוצר של DigiKey
595-WTSC-6R3K-A11B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WTSC-6R3K-A11B
תיאור
SINGLE-COIL WIRELESS CHARGING CO
תיאור מפורט
1 סליל, 1 שכבה 6.3µH סלילי טעינה אלחוטית משדר ‎40mOhm מקס'
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
WTSC-6R3K-A11B דגמים
קטגוריה
השראות
6.3µH
טולרנס
±10%
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎40mOhm מקס'
דירוג זרם (אמפר)
6A
(Isat) זרם - רוויה
10A
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 85°C