EFM32TG840F32-QFN64 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Silicon Labs
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ARM® Cortex®-M3 Tiny Gecko רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎32KB (32K × 8)‎ FLASH ‎64-QFN (9×9)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EFM32TG840F32-QFN64
מק"ט מוצר של DigiKey
914-1036-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFM32TG840F32-QFN64
תיאור
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64QFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EFM32TG840F32-QFN64 דגמים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל RAM
‎4K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.85V ~ 3.8V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
ממירי נתונים
A/D 8x12b; D/A 2x12b
לא מאומת
סוג מתנד
פנימי
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M3
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
גודל ליבה
‎32-Bit
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מהירות
32MHz