EFR32BG12P432F1024GM48-B אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Silicon Labs
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v5.0 2.4GHz ‎48-VFQFN‏, פדים חשופים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Silicon Labs EFR32xG12 Wireless Gecko|Digi-Key Daily
EFR32BG12P432F1024GM48-B
מק"ט מוצר של DigiKey
336-3927-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFR32BG12P432F1024GM48-B
תיאור
IC RF TXRX+MCU BLE 48QFN
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
רגישות
-102dBm
יצרן
גודל זיכרון
1024kB Flash, 256kB RAM
סדרה
ממשקים טוריים
C‏2‏I‏, S‏2‏I‏, SPI‏, UART‏
אריזה
מגש
GPIO
31
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
מתח - הספקה
1.8V ~ 3.8V
לא מאומת
זרם - קליטה
8mA ~ 10.8mA
סוג
TxRx + MCU
זרם - שידור
8.2mA ~ 126.7mA
סטנדרד/משפחת RF
Bluetooth
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C