EFR32BG24B310F1536IJ42-BR
מק"ט מוצר של DigiKey
336-EFR32BG24B310F1536IJ42-BRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
336-EFR32BG24B310F1536IJ42-BRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
336-EFR32BG24B310F1536IJ42-BRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EFR32BG24B310F1536IJ42-BR
תיאור
IC RF TXRX+MCU BLE 42WLCSP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IC RF TxRx + MCU Bluetooth 2.4GHz XFBGA‏-42‏, WLCSP‏
קטגוריה
גודל זיכרון
1536kB Flash, 256kB RAM
יצרן
ממשקים טוריים
ADC‏, C‏2‏I‏, S‏2‏I‏, SPI‏, IrDA‏, UART‏, USART‏
סדרה
GPIO
20
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
1.71V ~ 3.8V
זרם - קליטה
4.2mA
זרם - שידור
4.8mA ~ 11mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C