CSD25213W10
מק"ט מוצר של DigiKey
296-40004-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
296-40004-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
296-40004-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CSD25213W10
תיאור
MOSFET P-CH 20V 1.6A 4DSBGA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 20 V 1.6A (Ta) 1W (Ta) הרכבה משטחית ‎4-DSBGA (1×1)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CSD25213W10 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1.1‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
2.9 nC @ 4.5 V
סדרה
Vgs (מקס')
-6V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
478 pF @ 10 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
1W (Ta)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
20 V
מארז ההתקן של הספק
‎4-DSBGA (1×1)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
2.5V, 4.5V