SIT1552AI-JF-DCC-32.768E | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32.768 kHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה LVCMOS מתנד 1.5V ~ 3.63V 4-UFBGA, CSPBGA |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SIT1552AI-JF-DCC-32.768E דגמים |
קטגוריה | מתח - הספקה 1.5V ~ 3.63V |
יצרן | יציבות התדר ±10ppm |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |