SIT2024BA-S2-33E-25.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1473-SIT2024BA-S2-33E-25.000000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SIT2024BA-S2-33E-25.000000
תיאור
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz XO (סטנדרטי) LVCMOS,‏ LVTTL מתנד 3.3V איפשור/השבתה SC-74A, SOT-753
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
4.8mA